شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
 
 
 
کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
 

 
 
تاریخ ثبت: ۹۴/۱۱/۱۸
تعداد نمایش: ۶۳۵
  Bookmark and Share
 
 ویندوز ۱۰ از ویندوز XP پیشی گرفت
  فرستنده خبر: مرتضی طالب پور

ماه‌ها از عرضه‌ی ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت می‌گذرد ویندوزی که با وجود کاستی‌های اولیه در حال تکامل است. اطلاعات منتشر شده‌ی جدید نشان می‌دهد این نسخه از ویندوز توانسته با پیشی گرفتن از ویندوز XP مهمان تعداد بیشتری از کامپیوترها شود.


ویندوز ۱۰ از ویندوز XP پیشی گرفت

به نقل اززومیت؛ شاید خیلی از ما تصویر کنیم ویندوز XP دیگر منسوخ شده است اما آمارها نشان می‌دهد این نسخه از ویندوز هنوز هم کاربران خاص خودش را دارد و ۱۱.۴ درصد کامپیوترهای سراسر جهان هنوز از این سیستم‌عامل استفاده می‌کنند. به نظر می‌رسد سیر صعودی کوچ کاربران به ویندوز ۱۰ هر چند با شیب اندک، ادامه دار خواهد بود. حال پس از ماه‌ها از عرضه‌ی ویندوز ۱۰ بالاخره این سیستم‌عامل ویندوز XP را پشت سر گذاشته است.

طبق گزارش Net Market Share ویندوز ۱۰ حالا با نصب شدن روی ۱۱.۹ درصد کامپیوترها بالاتر از ویندوز XP با ۱۱.۴ و ویندوز ۸.۱ با ۱۰.۴ درصد قرار گرفته است. این آمارها نشان می‌دهد که هنوز هم حال و هوای کلاسیک ویندوز XP‌ برای عده‌ای جذاب است. اواسط سال گذشته میلادی بود که ویندوز ۱۰ عرضه شد، با استراتژی جدید مایکروسافت برای پشتیبانی از این ویندوز با ارائه بروزرسانی‌های منظم احتمالا این ویندوز به روند رو به رشد خود در آمارها ادامه خواهد داد. نظر شما در مورد ویندوز ۱۰ چیست؟ شما از کدام نسخه از سیستم‌عامل ویندوز استفاده می‌کنید؟


 

   نظرات و سؤالات شما در مورد این خبر
 
  پیام جدید
هیچ سؤال یا نظری برای این موضوع فرستاده نشده است.

 عنوان فرستنده تاریخ

Copyright © 2006 - 2016 All Rights Reserved.
Please direct your questions or comments to