شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
 
 
 
کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
 

 
 
تاریخ ثبت: ۹۳/۱/۲۹
تعداد نمایش: ۴۳۲۰
  Bookmark and Share
 
 بازگشت پروژه‌های نوع ستاپ به ویژوال استودیو 2013
  فرستنده خبر: ابوالفضل حسن الدين

همانطور که در جریان هستید، پس از ارائه شدن نسخه ویژوال استودیو 2012، تیم ویژوال استودیو از توقف پشتیبانی این محصول از پروژه‌های نوع ستاپ (نصب) خبر داد. علی‌رغم درخواست مجدد کاربران مبنی بر بازگرداندن این نوع پروژه‌ها، مایکروسافت این درخواست را رد، و توسعه‌دهندگان را به استفاده از گزینه‌های جایگزین مانند InstallShield Limited Edition دعوت کرد.

اما امروز مؤلف ایمیلی از جانب تیم ویژوال استودیو مبنی بر احیای این نوع پروژه‌ها در پاسخ به درخواست رد شده قبلی دریافت کرد. و این به معنای بازگشت پروژه‌های ضروری نوع ستاپ به ویژوال استودیو می‌باشد.Tony Goodhew، مدیر برنامه‌های تیم ویژوال استودیو نیز طی پستی، اعلام کرد که در نتیجه درخواست‌های مکرر کاربران مبنی بر بازگرداندن پروژه‌های ستاپ که ضرورت نصب شدن این محصول بر روی سرور را برطرف کند، ویژوال استودیو مجددا از قالب‌های ستاپ پشتیبانی خواهد کرد.

او خبر از آماده شدن نسخه پیش‌نمایش اکستنشنی داد که با دریافت و نصب آن، قالب‌های نوع ستاپ در نسخه ویژوال استودیو 2013 مجددا قابل استفاده خواهند بود. این اکستنشن از گالری ویژوال استودیو، و یا جستجوی عبارت Visual Studio Installer Projects Extension در پنجره بروزرسانی ویژوال استودیو قابل دریافت می‌باشد. پس از دریافت فایل، با بستن تمامی پنجره‌های باز ویژوال استودیو 2013، اقدام به نصب آن کنید.پس از اتمام نصب که چند دقیقه‌ای طول می‌کشد، در صورتی که مجددا ویژوال استودیو را اجرا کنید، خواهید دید که پروژه‌های قالب ستاپ درست همانند نسخه ویژوال استودیو 2010، مجددا از بخش Other Project Types -> Visual Studio Installer، قابل استفاده خواهند بود.


Tony Goodhew خاطر نشان کرد که این نسخه، به عنوان نسخه پیش‌نمایش ارائه شده و بعد از دریافت نظرات کاربران و رفع اشکالات احتمالی به صورت نهایی منتشر خواهد شد. یادآور می‌شود دو مقاله از مقاله‌های سایت به نحوه ایجاد ستاپ در ویژوال استودیو و مسائل مرتبط با آن پرداخته‌اند:


منبع خبر : PersiaDevelopers ( هر گونه استفاده از اخبار اختصاصي PersiaDevelopers منوط به درج منبع خبر بلامانع مي باشد.)

   نظرات و سؤالات شما در مورد این خبر
 
  پیام جدید
هیچ سؤال یا نظری برای این موضوع فرستاده نشده است.

 عنوان فرستنده تاریخ

Copyright © 2006 - 2016 All Rights Reserved.
Please direct your questions or comments to