دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
 
 
 
کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
 

 
 
تاریخ ثبت: ۹۴/۴/۱۲
تعداد نمایش: ۱۳۱۳
  Bookmark and Share
 
 مایکروسافت Visual Studio 2015 را ۲۹ تیر ماه رونمایی می شود
  فرستنده خبر: مرتضی طالب پور

شرکت مایکروسافت اعلام کرد Visual Studio 2015 در تاریخ ۲۹ تیرماه سال جاری رونمایی خواهد شد. نسخه جدید این برنامه بر پشتیبانی از توسعه همگام میان پلتفرم ‌های مختلف با هدف پشتیبانی از ویندوز،  iOSو اندروید عرضه خواهد شد.


visual_studio_2015

 

علاوه بر این، پشتیبانی از پروژه Apache Cordova و پلتفرم توسعه نرم‌افزاری Xamarin نیز در دستورکار قرار گرفته است. مایکروسافت همچنین همکاری ‌های مشترکی با شرکت ‌هایی مانند Epic Gmaes  شرکت سازنده Unreal Engine  و Chukong  Technologies  توسعه‌دهنده Cocos2d به‌ منظور بهبود پشتیبانی از توسعه بازی‌ ها در ویژوال استودیو ۲۰۱۵ انجام داده است.

دیگر قابلیت ‌های جدید در این نسخه شامل پشتیبانی از افزونه ‌ها، ابزارهای جدید به ‌منظور عیب ‌یابی و بررسی، شبیه ‌ساز محیط توسعه برای اندروید و پشتیبانی داخلی برای دیدگاه ‌ها و نظرات مرتبط با برنامه و البته بهینه‌سازی‌ های انجام شده در خصوص رابط کاربری و عملکرد برنامه هستند.

همانطور که مایکروسافت پیش از این نیز اعلام کرده بود، این برنامه در قالب دو نسخه Enterprise و Pro عرضه خواهد شد ( پیش از این سه نسخه متفاوت از برنامه عرضه می‌شد). همچنین نسخه مستقل بدون نیاز به ثبت‌نام نیز در قالب بسته حرفه‌ای و با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه خواهد شد. عرضه نسخه رایگان مخصوص انجمن ‌های ویژوال استودیو ۲۰۱۵ نیز به ‌منظور بهره‌گیری از پروژه‌ های منبع ‌باز، تحقیقات آکادمیک و استفاده‌ های آموزشی نیز در دستور کار مایکروسافت قرار دارد.

   نظرات و سؤالات شما در مورد این خبر
 
  پیام جدید
هیچ سؤال یا نظری برای این موضوع فرستاده نشده است.

 عنوان فرستنده تاریخ

Copyright © 2006 - 2016 All Rights Reserved.
Please direct your questions or comments to