شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
 
 
 
کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
 

 
 
تاریخ ثبت: ۹۲/۹/۲۶
تعداد نمایش: ۳۱۰۶
  Bookmark and Share
 
 2014، سال Roslyn و 6.0 #C
  فرستنده خبر: ابوالفضل حسن الديناگر شما جزء کسانی هستید که بی‌صبرانه منتظر ورود Roslyn به عرصه برنامه‌نویسی دات‌نت‌اند، از شنیدن این خبر بسیار خوشحال خواهید شد! کار بر روی پروژه Roslyn با تمام توان ادامه دارد و به زودی دستاوردهای این حوزه در اختیار عموم قرار خواهند گرفت.

اخیرا گفتگویی با Matt Gertz که سمت VS Managed Languages Development Manager را بر عهده دارد، در خصوص Roslyn متشر شده است. در این مصاحبه به نکات جالبی اشاره است. از جمله اینکه به دلیل مشکلات و محدودیت‌های اولیه‌ای که در استفاده از Roslyn وجود داشت، تیم طراح با انجام بررسی‌های بسیار و همکاری با تیم‌های دیگر درگیر با ویژوال استودیو، به تدریج و از ابتدای سال میلادی جاری، کامپایلر Roslyn را در بخش ویژوال استودیو مایکروسافت مستقر کرد. با همکاری تمامی تیم‌ها بیش از شصت هزار پروژه بزرگ و کوچک (شامل پروژه‌های داخلی و خارجی) با کامپایلر Roslyn، کامپایل شده‌اند و به این ترتیب با برطرف کردن باگ‌های مشاهده شده، Roslyn هم‌اینک به کامپایلر اصلی تیم ویژوال استودیو بدل شده است! و تمامی اعضا به صورت روزانه برای کارهای خود از آن استفاده می‌کنند. Gertz تاکید کرد که کار در این حوزه کماکان ادامه دارد اما پس از استقرار Roslyn، مشکل عمده‌ای مشاهده نشده است. با رفع تمامی موانع و رسیدن پروژه به مرحله انتشار، شاهد آغاز نمایش عمومی آن خواهیم بود. وی زمان مشخصی برای این انتشارها معرفی نکرد اما پیداست که سال 2014، سال پرباری در این زمینه خواهد بود.

این خبر ZDNet نیز به انعکاس مصاحبه مذکور پرداخته است.

قابل ذکر است که در کنفرانس NDC لندن نیز که اخیرا برگزار شده است، نخستین پیش‌نمایش از ویژگی‌های احتمالی 6.0 #C توسط Mads Torgersen طی دمویی ارائه شده است. به زودی در وب‌سایت طی مقاله‌ای این ویژگی‌ها معرفی خواهند شد.

برای اطلاع از آخرین مطالب و اخبار دات‌نت در صفــ ـحه دنیای دات‌نت مؤلف مشترک شوید.

منبع خبر : PersiaDevelopers ( هر گونه استفاده از اخبار اختصاصي PersiaDevelopers منوط به درج منبع خبر بلامانع مي باشد.)

   نظرات و سؤالات شما در مورد این خبر
 
  پیام جدید
صفحه ۱ - پیامهای اصلی ۱ تا ۱ از مجموع ۱ پیام اصلی
اولین قبلی بعدی

 عنوان فرستنده تاریخ
 
تشکر شبیر عباس زاده ۱۳۹۳/۱/۱۸
پاسخ به: تشکر ابوالفضل حسن الدين ۱۳۹۳/۱/۲۰
اولین قبلی بعدی

Copyright © 2006 - 2016 All Rights Reserved.
Please direct your questions or comments to