دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
 
 
 
کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
 

 
 
تاریخ ثبت: ۹۵/۳/۳۰
تعداد نمایش: ۵۶۷
  Bookmark and Share
 
 بیل گیتس از تصاحب لینکداین توسط مایکروسافت حمایت کرد
  فرستنده خبر: مرتضی طالب پور

بیل گیتس، بنیان گذار و مدیرعامل پیشین مایکروسافت در گفتگو با بلومبرگ از تصاحب لینکداین توسط مایکروسافت حمایت و اظهار امیدواری کرده تا فید خبری لینکداین نیز همچون فید فیسبوک بسیار کاربردی و پرطرفدار باشد.

بیل گیتس از تصاحب لینکداین توسط مایکروسافت حمایت کرد

به گزارش سافت گذر به نقل از زومیت؛بیل گیتس، مدیرعامل پیشین مایکروسافت و بنیان گذار این کمپانی در گفتگویی با بلومبرگ از تصاحب لینکداین توسط مایکروسافت حمایت کرده است. بیل گیتس اظهار امیدواری کرده تا فید لینکداین برای کاربران حرفه‌ای و کسب و کارها نظیر فید خبری فیسبوک در دنیای شبکه‌های اجتماعی بسیار پرطرفدار باشد.

وی در این خصوص گفت:

من فکر می‌کنم تصاحب لینکداین معامله‌ی خوبی برای لینکداین باشد. لینکداین دستاوردهای زیادی را برای مایکروسافت دربر خواهد داشت. من رید هافمن و جف وینر را می‌شناسم و تیمی که این افراد ایجاد کرده‌اند بسیار متبحر هستند. من از ایده‌ی تصاحب لینکداین بسیار حمایت کرده و از این موضوع که شاهد نهایی شدن توافق هستیم، بسیار خوشحالم.

مایکروسافت روز دوشنبه‌ی هفته‌ی گذشته اعلام کرد که برای تصاحب لینکداین با پرداخت ۱۹۶ دلار به ازای هر سهم به توافق رسیده است. انتظار می‌رود اواخر سال جاری میلادی شاهد نهایی شدن این توافق باشیم. ارزش کل لینکداین که مایکروسافت برای تصاحب آن با این کمپانی به توافق رسیده، بیش از ۲۶.۲ میلیارد دلار است. شماری از افراد با انتقاد از ردموندی‌ها این کمپانی را به پرداخت مبلغی بیش از ارزش لینکداین متهم می‌کنند. گیتس با این مضوع مخالف است. وی در این مورد می‌گوید: «من معتقدم که ارزش دو کمپانی در کنار یکدیگر بسیار بیشتر از ارزش هر یک از کمپانی‌ها به صورت مستقل است.»

بیل گیتس که هم اکنون به عنوان مشاور تکنولوژی در کنار مایکروسافت فعالیت می‌کند، امیدوار است لینکداین در کنار مایکروسافت موفقیت‌های بیشتری را به همراه داشته باشد. تاکید بیل گیتس روی فید این شبکه‌ی اجتماعی برای حرفه‌ای‌ها است که درصدد یافتن اطلاعاتی در مورد شغل و کسب و کار خود هستند. وی امیدوار است تا فید لینکداین با همکاری مایکروسافت به خوبی فید خبری فیسبوک در دنیای شبکه‌های اجتماعی باشد.


 

   نظرات و سؤالات شما در مورد این خبر
 
  پیام جدید
هیچ سؤال یا نظری برای این موضوع فرستاده نشده است.

 عنوان فرستنده تاریخ

Copyright © 2006 - 2016 All Rights Reserved.
Please direct your questions or comments to