دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
 
 
 
کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
 

 
 
تاریخ ثبت: ۹۴/۲/۱۲
تعداد نمایش: ۱۷۳۵
  Bookmark and Share
 
 ویژوال استودیو به امولاتور اندروید و iOS مجهز شد
  فرستنده خبر: مرتضی طالب پور

در کنفرانس ویژه توسعه‌دهندگان مایکروسافت(BUILD 2015) ، (روز 10 اردیبهشت 1394) مایکروسافت از قابلیت جدید ویژوال استودیو رونمایی کرد، از این پس توسعه دهندگان ویژال استودیو به راحتی خواهند توانست در محیط این نرم‌افزار برای تمام پلتفرم‌ها برنامه نویسی کنند، زیرا ویژوال استودیو حالا به امولاتور اندروید و iOS مجهز شده است.

می‌توان گفت مایکروسافت با دست پر در کنفرانس ویژه توسعه دهندگان خود حضور پیدا کرد، قابلیت‌های جدید ویژوال استودیو یکی از تغییرات بزرگی بود که در این کنفرانس از آن رونمایی شد. این کمپانی قصد دارد تا به توسعه‌دهندگان ویژوال استودیو در این نرم‌افزار حق انتخاب داده تا به راحتی بتوانند برای پلتفرم‌هایی نظیر آی‌اواس و اندروید برنامه نویسی کنند.

با امولاتور ویندوز فون، اندروید و iOS، کاربر به راحتی می‌تواند اپلیکیشن ‌های کراس پلتفرم ساخته و آنها را روی این امولاتورها تست کند.

در بطن ویژوال استودیو، امولاتور اندروید و iOS جای گرفته تا توسعه دهندگان به راحتی قادر باشند در محیط این نرم‌افزار هم برای ویندوز و هم اندروید برنامه‌های مورد نظر خود را تولید کنند. مایکروسافت همچنین از ارائه هسته‌ دات ‌نت برای لینوکس و مک خبر داد، به این معنی که اگر اپلیکیشنی تحت ویژوال استودیو تولید شود، علاوه بر ویندوز در سیستم‌عامل‌های دیگر نظیر لینوکس و مک نیز اجرا خواهد شد.

تا به حال تغییرات مایکروسافت بسیار چشم‌گیر بوده و به نظر می‌رسد نظر افراد بسیاری بخصوص توسعه‌دهندگان را جلب کند.

 

   نظرات و سؤالات شما در مورد این خبر
 
  پیام جدید
هیچ سؤال یا نظری برای این موضوع فرستاده نشده است.

 عنوان فرستنده تاریخ

Copyright © 2006 - 2016 All Rights Reserved.
Please direct your questions or comments to