دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
 
 
 
کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
 

 
 


Visual Basic 
غائبان بزرگ Build 2013
در این مقاله آخرین کنفرانس Build مایکروسافت که چندی پیش برگزار شد، به صورت اجمالی مورد تحلیل قرار گرفته است. بررسی نوآوری‌ها و نسخه‌های جدید ارائه شده از محصولات و تکنولوژی‌ها، مشخص می‌کند که جای چه عناوینی در این کنفرانس خالی بوده است.
نویسنده: ابوالفضل حسن الدين
۹۲/۴/۲۲
پردازش تصاویر در VB.NET
با استفاده از این مقاله و بهره گيري از آموزش هاي داده شده می توانید نرم افزاري را ايجاد كنيد كه در آن به پردازش تصاوير بپردازيد. هر چند كه آموزش هاي داده شده ساده هستند ولي شما مي توانيد با بهره گيري از تكنولوژي هاي ديگر آن را گسترش دهيد.
نویسنده: رسول جورمند
۹۰/۵/۱۷
فضانام My در Visual Basic
My امکان دسترسی به اطلاعاتی در مورد پروژه در حال اجرا و همچنین محیطی که پروژه در آن در حال اجرا می­باشد را فراهم می­سازد. مزیت مهم دیگر My در این است که به راحتی می­توان در قالب لیست­های پیشنهادی « IntelliSense » با امکانات آن کار کرد.
نویسنده: وحید رحمانی فرد
۸۸/۹/۹
آشنایی با Visual Basic Power Pack
یکی ازمشکلات نسخه های قبلی Visual Basic.NET عدم وجود امکاناتی برای رسم اشکال هندسی و همچنین پرینت کردم محتویات یک فرم به سادگی فراخوانی ()Form1.print بود. برای حل این مشکل تیم نرم­افزاری مایکروسافت اقدام به ایجاد بسته­ای تحت عنوان Visual Basic Power Pack در نسخه های NET. نموده است. با استفاده از این بسته که هم اکنون نسخه 3.0 آن به همراه Visual Studio .NET 2010 ارائه شده است می توان به راحتی تمام اعمال فوق را انجام داد.
نویسنده: وحید رحمانی فرد
۸۸/۹/۶
Error در هنگام استفاده از Excel در برنامه و رفع آن.
هنگام کار کردن با برنامه Exel یا (Automate) بوسیله یکی ازبرنامه Microsoft Visual Studio شما ممکن است هتگام کار با متدهاي خاصی با یک Error به شرح زیر برخورد نمایید...
نویسنده: نادر رفیعی
۸۸/۵/۳۱
نمایش جداول و دیدهای یک بانک اطلاعاتی Access , Oracle و SQL Server و خصوصیات یک فیلد انتخابی
دراین مقاله بایکی از راههای نمایش جداول ، دیدها و ستونهای جداول یک بانک اطلاعاتی می باشد. همچنین نحوه اتصال به یک بانک اطلاعاتی Access و یا SQL Server و Oracle نیز دراین مقاله تشریح می گردد.
نویسنده: نادر رفیعی
۸۶/۱۲/۱۶
ساخت یک بانک اطلاعاتی SQL Server درزمان اجرا
دراین مقاله ساده اما اساسی نحوه ساخت یک پایگاه داده SQL Server و سایر اجزاء آن آشنا خواهید شد. درواقع دراین مقاله با چندین دستور T-SQL آشنا خواهید شد و نحوه بکارگیری آنها را در VB.Net 2005 را خواهید دید.
نویسنده: نادر رفیعی
۸۶/۱۱/۱۰
افزودن يك ستون Auto Number به Dataset
در اين مقاله با استفاده از يك تابع چگونگي افزودن يك ستون Auto Number به جدولهايي كه به Dataset اضافه مي شوند شرح داده شده است . اين تابع داراي دو پارامتر براي دريافت نام جدول و نام فيلد از كاربر مي باشد.
نویسنده: کاظم عظام نژاد
۸۶/۱۰/۳۰
آشنائی اوليه با ASP. NET 3.5 و VS 2008
همانند نسخه شماره 3 كه نسبت به نسخه شماره 2 دارای امكانات بيشتری بود ، در اين نسخه نيز نسبت به نسخه قبلی امكانات جديدی اضافه شده است . اسمبلی های اساسی نصب شده توسط نسخه شماره 2 فريمورك ، همچنان در نسخه های 2 و 5 / 3 قابل استفاده می باشند . به عبارت ديگر ، در نسخه شماره 5 / 3 ، مفاهيم و نحوه نوشتن كد و مواردی از اين قبيل نسبت به نسخه شماره 2 تغيير نكرده است . در اين نسخه ، نوع ها ، ويژگی ها و قابليت های جديدی به فريمورك اضافه شده است.
نویسنده: اسدالله پناهي
۸۶/۱۰/۱۳
دانلود از طریق ftp
در این مقاله با نحوه برنامه نویسی برای دانلود فایلها از طریق ftp آشنا خواهید شد.
نویسنده: حمیدرضا قدیر
۸۶/۸/۲۵
123Copyright © 2006 - 2016 All Rights Reserved.
Please direct your questions or comments to